Utorok, 21. november, 2017 | Meniny má Elvíra
Pridajte si svoje mesto

DIVOKÉ VLNY 2 /SURF S UP 2: WAVEMANIA/

Kde a kedy ?

Čas: 28. 01. 2017 - 29. 01. 2017, sobota- nedeľa

17:00 hod.
Miesto: Kino Kultúra v Ružomberku
Vstupné: 4,00€

Popis

Filmová škôlka – kinečko uvádza:

Tučniaky už zase menia zavedené pravidlá, venujú sa surfovaniu a trávia čas na pláži. Možno nie úplne všetci, ale celkom iste mladý tučniak Cody, ktorý sa vo filme Divoké vlny stal prekvapivým šampiónom v surfovaní, sa teraz vracia v novej animovanej komédii Divoké vlny 2. A zase vo veľkom štýle - na surfe!

Je to jeden z tých neuveriteľných príbehov, ktorý musel byť sfilmovaný. Mladý tučniak Cody Maverick dal zbohom ľadovým planinám domova a vydal sa na exotický ostrov Pin-Gui, aby sa pred davmi fanúšikov a objektívmi kamier zúčastnil surfového šampionátu. Bola z toho veľká sláva, Cody našiel sám seba a tiež kamarátov. Všetci sa teraz vracajú v novom dobrodružstve plnom veľkých divokých vĺn a surferskej zábavy. Cody, surfujúce kura Joe a plavčíčka Lani sa dajú dokopy s partiou piatich surfistov, ktorí sú silní machri a vyhľadávajú vo vlnách len ten najtvrdší adrenalín. Táto veľká päťka vezme Codyho a jeho kamarátov na cestu na to najlegendárnejšie surferske miesto na Zemi, do surferského raja, kde sú vlny naozaj divoké.

Animovaná komédia Divoké vlny mala v roku 2007 veľký úspech a jej pokračovanie prichádza do kín po desiatich rokoch.

Nebolo by tučniakom na pláži príliš horúco?

Nie tak úplne. Sú druhy tučniakov, ktoré hniezdia pozdĺž južných brehov Austrálie a pozdĺž západného pobrežia Južnej Ameriky. Nehovoriac o tučniakovi galapágskom, ktorý žije na rovníku.

Nemá Cody okolo očí prehnane extravagantný chochol? Nie, pretože Cody je tučniak skalný a tí takto jednoducho vyzerajú. 

Rodinný, animovaný, 84 min., U, USA,SD, 2D projekcia

Časy premietania:
Sobota 28., nedeľa 29.1. o 17:00 hod.
Nedeľa 5.2. o 15:45 hod.
 

Organizujete zaujímavú akciu?

Dajte nám o nej vedieť mailom na redakcia@nasruzomberok.sk