Štvrtok, 23. november, 2017 | Meniny má Klement
Pridajte si svoje mesto

KREATÍVNE V MÚZEU

Kde a kedy ?

Čas: 20. 02. 2017, pondelok

09:00 hod.
Miesto: Liptovské múzeum v Ružomberku
Vstupné: 0,50€

Popis

Liptovské múzeum v Ružomberku (organizácia v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja) pozýva všetkých záujemcov o pondelkové podujatia v múzeu na ďalšiu tvorivú dielňu pre verejnosť z cyklu KREATÍVNE V MÚZEU.

Tentokrát sa naučíme novú techniku tzv. PERGAMANO, na ktorú budeme potrebovať pauzovací papier, farebný papier, obrázkový servítok, disperzné lepidlo, vytlačovaciu tyčinku alebo tenký háčik na háčkovanie, veľký špendlík s umelou hlavičkou alebo kružidlo, bielu pastelku, bielu liehovú fixu, mäkkú podložku (napr. podložku pod počítačovú myš), pravítko, manikúrové nožničky. Ak chce niekto na pergamanový obrázok použiť aj servítkovú techniku, tak treba aj obrázkový servítok, disperzné lepidlo a štetec.

Veríme, že rozmanitosť našich tém a aktivít Vás osloví a prídete medzi nás. Kreatívne stretnutia v Liptovskom múzeu v Ružomberku sa už niekoľko rokov konajú každý pondelok od 9:00 - 11:00 hodiny. Vítaný je každý, kto má čas a chuť tvorivo stráviť príjemné chvíle v múzeu. 

Informácie a objednávky: 0907 847 232, e-mail: liptmuzeum@mail.t-com.sk

Organizujete zaujímavú akciu?

Dajte nám o nej vedieť mailom na redakcia@nasruzomberok.sk