Štvrtok, 23. november, 2017 | Meniny má Klement
Pridajte si svoje mesto

7&7 TOUR: AYA - JOZEF BANÁŠ - JOZEF HOLLY

Kde a kedy ?

17. 10. 2016,

19:00 hod.
Miesto:  Veľká dvorana KDAH v Ružomberku
Vstupné:  8,00€

Popis

Aya koncom minulého roka vydala svoj 7. album „Aya siedmaya" a Jozefovi Banášovi koncom septembra vychádza nová kniha s názvom Kód 7 Koniec zla (voľné pokračovanie bestsellerov Kód 9 a Kód 1). Program bude výnimočný tým, že sa spojí klasická, humorom popretkávaná talkshow so živou hudbou do jedného, komorne ladeného celku.

Jozef Banáš porozpráva o svojej novej knihe Kód 7 Koniec zla, o peripetiách jej vzniku a na základe otázok z publika aj o rôznych iných aktivitách, ktoré má a ak prezradí, tak možno aj niečo zo svojho súkromia.

Aya v akustickom prevedení, tzv. „unplugged" odprezentuje okrem svojich najväčších hitov (Lietaj, dýchaj, buď / Modré z neba / Malý princ...) aj pesničky zo svojho najnovšieho 7. CD Aya siedmaya (O Tebe / Čiary / Môj čas...).

Klavírne vystúpenie v podaní Jozefa Hollého, to nie je len hudba a klavír, ako by sa mohlo zdať na prvý pohľad. Je to súhra talentu, dlhoročného zdokonaľovania sa v hre na klavíri a hlavne prirodzeného šarmu, ktorý si vás ľahko podmaní už po vypočutí prvých taktov skladby.

Predpokladaný čas trvania celého programu je cca 90 minút.

Po programe bude aj možnosť zakúpenia obidvoch noviniek spojená s autogramiádou.

Lístky si môžete v predpredaji zakúpiť v  Informačnom centre Ružomberok a v pokladni kina.

Organizujete zaujímavú akciu?

Dajte nám o nej vedieť mailom na redakcia@nasruzomberok.sk