Štvrtok, 23. november, 2017 | Meniny má Klement
Pridajte si svoje mesto

Štadión pod Čebraťom

Žilinská cesta 21

034 01 Ružomberok

Popis

Na domáce ligové zápasy majú vstup zadarmo deti do 10 rokov v sprievode osoby so zakúpenou vstupenkou resp. permanentkou, držitelia preukazu ZŤP (vrátane jedného asistenta) a Janského plakety (striebornej, zlatej a diamantovej) a mamičky s kočíkmi (do bezbariérového sektoru pri východnej tribúne). Návštevníci štadióna s nárokom na bezplatný vstupsi taktiež musia v pokladni vyzdvihnúť vstupenku v nulovej hodnote, nakoľko všetky miesta sú na sedenie.

Upozornenie pre návštevníkov štadióna

Návštevníkov domácich ligových a pohárových zápasov seniorského A mužstva žiadame, aby prichádzali na štadión v dostatočnom časovom predstihu. Pokladne sú otvorené hodinu a pol pred začiatkom zápasu. Zároveň upozorňujeme, že počas domácich ligových a pohárových zápasov seniorského A mužstva, trvá predaj vstupeniek na pokladniach štadióna MFK Ružomberok do 60. minúty hracieho času. Po tomto čase sú pokladne uzatvorené a vstup na štadión je umožnený len osobám s platnou vstupenkou zakúpenou v predpredaji, resp. permanentkou.

Hracie plochy

Hlavné trávnaté ihrisko (105 x 68 m) 
Tréningové ihrisko s umelou trávou (105 x 68 m)

Tréningové futbalové ihrisko s umelou trávou je situované v západnej časti areálu MFK Ružomberok hneď za tribúnou „B“. Súčasťou uvedeného ihriska je aj vonkajšie osvetlenie, ktoré bolo dané do užívania v roku 2004.

Umelé osvetlenie hracej plochy

Osvetlovacia sústava sa nachádza na štyroch samostatných výložníkoch. Projekt vypracovala firma PHILIPS. Pôvodný inštalovaný výkon na osvetlenie hracej plochy 268 kW sa navýšil na 307,146 kW z dôvodu zvýšenia požadovanej intenzity osvetlenia (predpisy UEFA).

Osvetlenie hracej plochy má štyri režimy:

- tréning - inštalovaný výkon (20 svietidiel) 
- zápas - inštalovaný výkon (32 svietidiel)
- TV zápas národný - inštalovaný výkon (38 svietidiel)
- TV zápas medzinárodný - inštalovaný výkon (52 svietidiel)

Aktuálne hráme

Štadión pod Čebraťom na mape

Otvoriť mapu v novom väčšom okne