Štvrtok, 23. november, 2017 | Meniny má Klement
Pridajte si svoje mesto

Hotel Kultúra

HOTEL KULTÚRA***
A. BERNOLÁKA 1
034 01 RUŽOMBEROK
SLOVENSKO

Popis

SALÓNIKY

HOTEL KULTÚRA*** Vám ponúka dva salóniky. Choč a Čebrať s kapacitou každý 20-30 miest, ktoré sú vhodné na organizovanie obchodných rokovaní, školení a na príležitostné stretnutia.

 

ÁTRIUM

Átrium HOTELA KULTÚRA*** je jedinečným priestorom uprostred hotela a je jeho srdcom. Átrium je ideálne na organizovanie rautov a občerstvenia po kongresoch a konferenciách. Kapacita Átria je 70-90 osôb + ďalších 50-60 obslúžime v priľahlej Kaviarni, ktorá je spojená s Átriom. Súčasťou Kaviarne je priestranná terasa s výhľadom na okolité hory a historické centrum mesta Ružomberok!

 

KONGRESOVÁ SÁLA

Na usporiadanie recepcií, seminárov, či obchodných rokovaní slúži kongresové centrum s kapacitou 100 miest. Na požiadanie zabezpečíme prezentačnú techniku, kvetinovú výzdobu, či iné služby. Súčasťou kongresového centra je Salónik Choč s kapacitou 20 miest a foyer využívaný na občerstvenie počas prestávky...

 

VEĽKÁ DVORANA

Jedným z najväčších priestorov na prenájom, ktoré hotel ponúka je „Veľká dvorana“. Nachádza sa v kultúrno - spoločenskej časti KDAH. Veľká dvorana je viacúčelová divadelná sála s kapacitou 400 osôb, ktorá je vhodná na využitie ako kongresové centrum, tanečno – spoločenská sála a podobne. Veľká dvorana je na bezbariérovo prepojená s Átriom a Kaviarňou s terasou, s ktorými sa nachádza na jednom podlaží!

Aktuálne hráme

Hotel Kultúra na mape

Otvoriť mapu v novom väčšom okne