Sobota, 21. október, 2017 | Meniny má Uršuľa
Pridajte si svoje mesto

Chocolaterie Passé v Ružomberku

Mostová 1356/22 ,

034 01 Ružomberok

Popis

Na prízemí nájdete čokolatériu, kde si môžete pochutnať na horúcej čokoláde, kvalitnej káve a znamenitých sypaných čajoch. Nakombinujte si čokoládu podľa seba a podľa toho, na čo máte práve chuť. Finálnu chuť sme nechali na len Vás. Môžete si vybrať z troch druhov čokolády: bielej, mliečnej a horkej a k nim postupne pridávať ovocie, oriešky, koreniny alebo likéry. Každý mesiac pre Vás pripravíme niekoľko tipov na horúcu čokoládu, ktorými sa môžete nechať inšpirovať. Ale konečnú voľbu a jedinečnú kombináciu určujete Vy. Možnosti sú nekonečné!

Ak chcete ochutnať niečo špeciálne, ale nemáte chuť na horúcu čokoládu, môžete siahnuť po našich ručne vyrábaných pralinkách. Vyrábame ich zo svetoznámej belgickej čokolády (Callebaut), ktorú spracúvame priamo u nás, aby sme Vám zabezpečili čerstvé a chutné pralinky každý deň. Prekvapte svojich blízkych originálnym darčekovým balením, do ktorého si navyberáte pralinky sami. My Vám ich zabalíme tak, aby si na nich nepochutnal len jazyk ale aj oči.

Ďalšou špecialitou, ktorú pre Vás máme pripravenú sú zákusky a čokoládové peny. Recepty na ne sme získali od našej priateľky Lucie…., známej slovenskej cukrárky, ktorá sa môže pochváliť aj tým, že piekla pre bahrajského sultána.

Nech sa páči, pustite sa do ochutnávania!

Cesta chuťovými pohárikmi po celom svete sa na prízemí nekončí. Pozývame Vás na prvé poschodie s kaviarňou a barom, kde pre Vás naši barmani pripravia lahodné cocktaily. Vyskúšať môžete takisto kvalitné slovenské a zahraničné vína, ku ktorým si určite objednajte niečo na zahryznutie z ponuky našich panini a snackov. Pustite sa do ochutnávania a odhaľovania tajomných chutí a príťažlivých kombinácií!

Aktuálne hráme

Chocolaterie Passé v Ružomberku na mape

Otvoriť mapu v novom väčšom okne