Utorok, 21. november, 2017 | Meniny má Elvíra
Pridajte si svoje mesto

Motel Ranč Černová

Motel Ranč
Pri Váhu 540/71
034 06 Ružomberok - Černová

Popis

Mesto Ružomberok sa rozprestiera v srdci dolného Liptova v malebnom prostredí, kde sa stretávajú pohoria Liptovskej kotliny, s Chočskými vrchmi, Veľkou Fatrou a Nízkymi Tatrami. 

Motel Ranč má dobrú polohu a dobrú náväznosť na dopravnú infraštruktúru – križovatku ciest  východ(Poprad, Tatry, Košice),  západ (Žilina, ČR),  sever (Dolný Kubín, Poľsko),  juh (B. Bystrica, Budapešť). 
Výborná poloha motela umožňuje ľahkú a rýchlu dostupnosť k najatraktívnejším miestam Liptova –  Ski park Ružomberok, Vlkolínec, Lipt. Mara, Thermal park Bešeňová, aquapark Tatralandia, Demänovská dolina, Oravský Podzámok

Pred motelom je veľké neplatené parkovisko dohliadané kamerovým systémom, krytá terasa, detské ihrisko, ohnisko s možnosťou opekania. 

Motel Ranč ponúka  ubytovanie v zrekonštruovaných izbách,  stravovanie v štýlovo zariadenej reštaurácii s krbom a  športové vyžitie pre deti aj pre dospelých. 

Svojou polohou a vybavenosťou je Motel Ranč vhodný nielen na trávenie aktívnej dovolenky v lete aj v zime, ale aj pre obchodných cestujúcich, poriadanie firemných a spoločenských akcií, školení, svadieb, promócií. 

Reštaurácia s krbom sa nachádza na prízemí hotela. Ponúka príjemné posedenie v štýlovom interiéri. V ponuke sú hotové jedlá slovenskej a českej kuchyne, predjedlá, jedlá na objednávku, cestoviny, zeleninové šaláty a dezerty.

Reštaurácia má kapacitu  70 miest. Je vhodná aj na spoločenské podujatia, svatby, firemné a rodinné oslavy a posedenia, prezentácie. 

Z reštaurácie je východ vonku na  krytú terasu, kde je možné stravovanie v letných mesiacoch. Kapacita terasy je  40 miest. Pred terasou je ohnisko s možnosťou opekania, detské ihrisko (hojdačky, kolotoč, pieskovisko, šmýkačka, ruské kolky, maxišachy, minigolf). 

Vedľa reštaurácie na prízemí je menšia miestnosť  banketka s krbom s kapacitou  20 miest. Je vhodná na menšie rodinné a firemné posedenia. 

Reštaurácia je otvorená od 9,00 do 21,00 hod. V prípade zájazdov, osláv, svatieb atď. je otvorená podľa potreby. 

Celý priestor motela je nefajčiarsky. Stavebne je prispôsobený aj pre  imobilných hostí. 

V rámci rekonštrukcie bola k budove Motela Ranč dobudovaná prístavba, v ktorej sa nachádza  SQUASH, BOWLING, BILIARD, STOLNÝ TENIS a SAUNA. 

Stavebne je to riešené tak, že všetky tieto športové aktivity sú v jednej veľkej miestnosti, v ktorej je možné pripraviť švédske stoly a tabuľu pre firemné a rodinné akcie a posedenia. Tým spôsobom je možné spojiť firemnú oslavu, alebo školenie so športovým vyžitím. 

Motel Ranč poskytuje ubytovanie v kompletne zrenovovaných jednoposteľových, dvojposteľových izbách a apartmánoch.
Kapacita motela je  41 pevných lôžok a  10 prístelok. 

Skladba izieb je nasledovná:

  • 3 jednolôžkové izby
  • 13 dvojlôžkových izieb
  • 2 apartmány rodinného typu (2+2, a 2+3)
  • 1 apartmán pre imobilných hostí (1+2)

Každá izba má vlastné sociálne zariadenie (WC a sprchový kút). 
Všetky izby sú vybavené štýlovým nábytkom, TV, rádiom, telefónom a bezplatným WiFi pripojením na internet. 

Ubytovacia časť sa nachádza na 1. podlaží hotela. Pre imobilných hostí je k dispozícii  schodisková plošina.

Na jazdy a trampolinu mimo sezóny sa treba objednať telefonicky vopred.

Aktuálne hráme

Motel Ranč Černová na mape

Otvoriť mapu v novom väčšom okne